+90 312 335 53 15 - +90 541 764 92 61

EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

Ankara evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız eşyalarınızın sağlam sorunsuz ambalajlı güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Döngü Nakliyat iletişim hattını arayıp taşınmak istediğinizi söyleyip ön görüşmeyi yapıp katlar mesafe ve fiyat konusunda görüşme anlaşma yaptıktan sonra expertiz elemanımız sizi arayarak randevu talep eder. Siz randevu verdikten sonra sizi evinizde ziyaret eder eşyalarınızın duruma bakarız. Eşyalarınızı taşırken ne tür bir araç ve hangi ambalaj malzemeleri kullanılması tespit edilir. Daha sonra binanızın cephe asansörü ile taşınmaya uygun olup olmadığına da bakılır. Tüm gerekli kontroller yapıldıktan sonra randevu günü taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda iki türlü taşıma çeşidimiz vardır;

-Birinci taşınma şekli; siz vitrin eşyalarınızı, mutfak eşyalarınızı, elbiselerinizi, halılarınızı ve ayakkabılarınızı toplayıp geri kalan beyaz eşya ve mobilya aksamlarınızı temizce de-monte edip yeni taşınacağınız yerde montajları yapıldıktan sonra taşınma işlemini bitirmiş oluruz.

-İkinci taşınma şekli ise; evinizde bulunan değerli zimmet ve mahrem eşyalarınızı alıp anahtarı bize bırakıp siz kendi işlerinizle ilgilenirken, biz mutfak eşyalarınızı, vitrin eşyalarınızı, kıyafetlerinizi, mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı söküp ambalajlama işlemlerini yapıyoruz. Yeni taşındığınız evinizde tüm eşyalarınızı yerli yerine yerleştirdikten sonra taşınma işlemimiz bitmiş oluyor size anahtarınızı teslim ediyoruz.

HIZLI TEKLİF AL